Usługi montażowe i remontowe w przemyśle i energetyce

O firmie

Firma Silka Invest Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletniego doświadczenia założycieli i pracowników w sektorze budownictwa energetycznego, petrochemicznego i przemysłowego.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu kotłów, konstrukcji, urządzeń oraz instalacji rurociągowych. Dodatkowo oferujemy kompleksowe usługi modernizacyjne, remontowe i serwisowe dla elektrowni, elektrociepłowni, rafinerii, koksowni, cementowni i zakładów chemicznych. Specjalizujemy się również w projektowaniu i prefabrykacji konstrukcji stalowych na potrzeby sektora energetycznego, chemicznego, gazowego i naftowego.

Jesteśmy , ambitną  i silnie zorientowaną na rozwój firmą. Naszą kluczową wartością i największym potencjałem są ludzie. Zatrudniamy doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych inżynierów, pracowników technicznych oraz fachowców różnych specjalizacji, m.in. brygadzistów, monterów, spawaczy, elektryków i hakowych. Ich wiedza, umiejętności i zaangażowanie przekładają się na najwyższą jakość realizowanych zadań. Poszczególni pracownicy i całe ekipy pozostają do dyspozycji Klientów również w ramach usługi outsourcingu pracowniczego.

Doskonale znamy aktualne wyzwania budownictwa energetycznego i przemysłowego. Cechuje nas terminowość i indywidualne podejście do każdej realizowanej przez nas inwestycji.

Dysponujemy kadrą, która może podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego zadania i wykonać je na najwyższym poziomie.

Misją Silka Invest Sp. z o.o. jest świadczenie usług na najwyższym poziomie w sposób odpowiadający wymaganiom obecnych oraz potencjalnych kontrahentów  uwzględniając efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich i sprzętowych pozostających w dyspozycji Spółki

Jeśli szukasz partnera, który rozumie Twoją branżę, skontaktuj się z nami.